Хвіртки

Наявність паркану і хвіртки — це тільки частина захисту будинку, адже їх можна досить просто подолати. Додаткову безпеку забезпечують домофонні охоронні системи. А ще це комфорт, адже можна відкрити двері гостям дистанційно, просто натиснувши одну кнопку.

Практика показує, що навіть сам факт встановлення охоронної системи здатний відлякати багатьох непрошених гостей. Ви можете замовити домофон у нас. Ми не тільки підберемо відповідний пристрій від перевіреного виробника, але і виконаємо встановлення, а також забезпечимо обслуговування наших приладів. Надійність підтвердить двосторонній договір. Зателефонуйте нам і дізнайтеся подробиці.

Встановлення хвіртки з домофоном

Хвіртка, яка встановлюється разом з домофоном, має ряд переваг:

  • її можна відкрити дистанційно, перебуваючи вдома;
  • гості можуть легко зв'язатися з господарями через панель виклику;
  • господарі швидко потраплять в будинок завдяки електронним ключам;
  • це надійна перешкода для небажаних гостей;
  • така хвіртка є перешкодою для маленьких дітей, які не зможуть вибігати на дорогу або піти з дому;
  • також це перепона для тварин.

Ми легко і швидко встановимо вам домофонну систему. Панель буде розміщена на хвіртці або поруч з нею, а домофон в будинку, в зручному для вас місці. Ціна за таку послугу буде куди нижче, ніж, наприклад, вартість огородження території. Хвіртка — надійний пристрій, що може служити десятиліттями. А якщо ви встановите відеодомофон, то він буде робити запис всіх гостей. І ви зможете подивитися хто цікавився вашим житлом, навіть якщо вас в цей час не було вдома.

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!