Школи та садочки

Кожен з батьків погодиться, що безпека їх дітей — одне з найважливіших для них питать. А найпростіший і в той же час надійний спосіб гарантувати цю безпеку — встановити в школі або садочку сучасну відеодомофонну систему. Наша компанія не тільки допоможе підібрати якісний пристрій, але і встановить його, а також забезпечить обслуговування.

Дитячий садочок

Встановлення домофону — надійний спосіб захистити ваших дітей. Ви зможете контролювати не тільки основний, але і додаткові входи в приміщення. При цьому можна буде відкрити двері відвідувачам, натиснувши всього одну кнопку.

Домофонна система гарантує, що:

  • на територію не зможуть потрапити зловмисники;
  • діти не зможуть піти з території самостійно;
  • персонал не матиме труднощів, завдяки використанню електронних ключів;
  • батьки дітей зможуть відразу подзвонити в потрібну їм групу.

Відеодомофон — це ще більш надійна система. Вихователі, що знають в обличчя всіх батьків дітей із своєї групи, гарантовано не пустять до садочка чужих. Ми проведемо встановлення пристрою в зручний для вас час, не порушуючи розпорядку роботи садочку. Наші висококваліфіковані фахівці працюють швидко і ефективно.

Школи

Школярі теж потребують захисту, часом, навіть більше, ніж діти в садочку. Адже в школах частіше відбуваються різні неприємні ситуації чи навіть злочини. Встановлення сучасної домофонної системи стане кращим компромісом захисних засобів, адже це висока надійність за помірну ціну.

Для шкіл ми пропонуємо систему безпеки, що може включати:

  • систему контролю. Вона дозволить автоматично реєструвати, коли дитина прийшла до школи і пішла з неї. Є можливість відправляти цю інформації повідомленням на мобільний телефон батьків;
  • відеоспостереження в класах, коридорах та інших шкільних приміщеннях. Батьки можуть спостерігати за своєю дитиною в реальному часі. А записи дозволять встановити картину будь-якого випадку;
  • систему сигналізації для попередження. Вона дозволить зафіксувати будь-яке несанкціоноване проникнення з його подальшим записом, а також передачею сигналу охоронцю та в поліцейський відділ.

Ви можете вибрати будь-яку зручну для вас комплектацію системи, в залежності від потреб і фінансових можливостей. Все наше обладнання від перевірених виробників, відповідає законам України і безпечне для дітей. Подзвоніть нам і ми розкажемо детальніше.

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!