Підключення відеодомофона

Головне, про що завжди варто подумати, це захист житла. Не дарма є старовинне прислів'я, свій дім — своя фортеця. З таким завданням добре впораються домофонні системи. Крім цього, це додатковий комфорт. Вам не потрібно спускатися, щоб відкрити двері комусь із гостей. Достатньо натиснути одну кнопку. Також ви можете наперед дізнатись хто до вас прийшов і чи потрібно взагалі цій людині відкривати двері.

Встановлення домофону в квартирі

Перше, що потрібно для встановлення домофону в квартирі, це дізнатись чи укладений договір на обслуговування з представниками ОСББ. Якщо така угода є, то підключення домофону в квартирі відбудеться без якихось проблем, згідно умовам контракту. Вам лише потрібно буде вибрати яка домофонна система більше вам підходить — відео чи аудіо. З цим теж можуть допомогти наші спеціалісти. Для багатоповерхових будівель часто краще вибрати другий варіант.

Також ми допоможемо купити домофон в квартиру, адже в нас великий вибір варіантів на будь-який смак, що підходять під різні інтер'єри приміщення. Встановлення слухавки домофону в квартирі буде виконано оперативно і якісно нашими фахівцями. Оплата за монтаж і встановлення вноситься одноразово. А подальше обслуговування буде забезпечуватись за рахунок вашої щомісячної абонентської плати. Навіть якщо угоди немає, не варто турбуватися. Зв'яжіться з нами і ми знайдемо рішення, вигідне для всіх.

Переваги укладання договору з нами

Договір — це двустороня правова угода, що захищає права та інтереси обох сторін. Вам він дає такі можливості:

  • якщо відбудеться несправність, то наші спеціалісти швидко відремонтують пристрій;
  • допоможемо підібрати домофон для квартири, який потрібно інтегрувати в готову домофонну систему;
  • ми виконаємо всі гарантійні і післягарантійні зобов'язання;
  • ви завжди можете отримати консультацію по цікавлячим вас питанням;
  • економія за рахунок того, що ми надаємо всі послуги, пов'язані з домофоном.

Якщо вам потрібен домофон в квартиру, то зв'яжіться з нами. Ми допоможемо підібрати такий прилад, що підійде саме вам, виходячи з ціни, дизайну чи інтеграції до вже існуючої домофонної системи.

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!