Дворики, дитячі майданчики, стоянки

Багато часу, сил і грошей вкладається в те, щоб привести дворики, дитячі майданчики і стоянки до належного вигляду, зробити їх привабливими і доглянутими. І зовсім не хочеться, щоб вони потім стали жертвами вандалів. Для цього й існують охоронні системи, які забезпечують недоторканність цих об'єктів.

Встановлення відеоспостереження, Біла Церква

Одна з найбільш зручних і сучасних систем захисту — це відеоспостереження. Ви, наприклад, можете контролювати стан автомобіля, спостерігаючи за парковкою. Особливо допоможе в цьому система відеоаналітики. Вона допомагає визначити перетин віртуальних ліній або потрапляння у віртуальний периметр.

Установка відеоспостереження на дитячому майданчику можлива як з відеоаналітикою, так і без неї. Доступні налаштування з відеореєстратором, на базі IP відеодомофона або WiFi.

Переваги систем відеоспостереження:

  • ви можете переглядати події з камер як в режимі реального часу, так і в запису;
  • функція розпізнавання осіб і номерів автомобілів;
  • відеоаналітика;
  • світлозвукова сигналізація в разі небезпеки.

Ви самі переконаєтеся, що відеоспостереження коштує витрачених на нього грошей. Адже економити на безпеці — не найкраща ідея.

А вартість встановлення значно нижча ціни самого обладнання. Зателефонуйте нам і дізнайтеся подробиці.

Встановлення шлагбауму

Також корисна можливість — встановити шлагбаум у дворі. Це захистить територію від в'їзду сторонніх транспортних засобів. Така послуга може виявитися дуже доречною на різних промислових об'єктах. Є й інші випадки, коли може знадобитися встановлення шлагбаума. Ціна буде залежати від різних факторів. Наприклад, комплектації. Зазвичай це: сам шлагбаум, пульт і ключі.

Встановлення шлагбаума на прибудинковій території вимагає продумати такі основні моменти:

  • визначитися з місцем. Наприклад, якщо з території є кілька виїздів, то знадобиться кілька шлагбаумів. А іноді встановлення просто недоцільне;
  • всіх мешканців, гостей або працівників підприємства потрібно забезпечити ключами;
  • шлагбаум вимагає своєчасних обслуговування і ремонту. Для цього краще укласти договір.

Встановлення домофону

Домофон — це дуже зручна захисна система. Сторонні люди не потраплять на вашу територію. При цьому гість може просто зателефонувати за допомогою панелі, а господар — впустити його, натисканням однієї кнопки у себе вдома. Панель виклику можна встановити і на парадних. Є пристрої і для багатоквартирних будинків.

На домофон на ворота ціна буде також помірною, як і на інші пристрої. А жителі багатоквартирного будинку можуть істотно заощадити. Адже для них буде встановлена одна панель виклику на всіх.

При укладанні договору на обслуговування ми будемо постійно підтримувати охоронні системи в робочому стані, а в разі несправності — лагодити в терміновому порядку. Зв'яжіться з нами по телефону або через спеціальну форму на сайті, і ми безкоштовно проконсультуємо вас про всі подробиці.

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!